تکمیل ثبت نام

ورود یا ثبت نام


با ثبت نام در هدلرن شما با قوانین استفاده از هدلرن موافقت می‌کنید.


لطفا صبر کنید ...


درباره هدلرن

درباره ما

هدلرن ؟

یه زمانی بود که خیلی دوست داشتم برنامه نویسی یاد بگیرم و ایده هایی که داشتم رو با برنامه نویسی پیاده سازی کنم .

اون موقع اصلا منابع بدرد بخوری توی اینترنت نبود . کلا به چند سایت محدود می شد که به دلیل کم بودن محتوای اینترنتی آموزش برنامه نویسی مجبور بودیم از اون محتوا های ناقص و بی کیفیت استفاده کنیم.

از همون زمان می گفتم من وقتی در این زمینه متخصص شدم و به خوبی برنامه نویسی رو یاد گرفتم باید یک منبع آموزشی درست کنم که علاقه مندان این حوزه با خیال راحت برنامه نویسی رو یاد بگیرن و در اون متخصص بشن .

زمانی که توی برنامه نویسی متخصص شدم امکان این رو نداشتم که یک وب سایت برای برنامه نویسی بسازم و به هدفی که داشتم برسم .

این اواخر می دیدم که چقدر وب سایت های آموزش برنامه نویسی زیاد شدن که توی همشون هم یک حرف زده میشه که شما بعد این دوره متخصص می شی و بعد این دوره حرفه ای هستی و ...

و می اومدن دوره های ناقصی رو به مردم می دادند ( و حتی بعضی از اون وب سایت ها اون دوره های ناقص رو به صورت رایگان می دادند و اتفاقا به همون دوره های ناقص رایگان افتخار می کردند )

و شما دوره رو می دیدی و در انتهای دوره گفته می شد که باید بری دوره پیشرفته رو ببینی تا این مباحث رو هم یاد بگیری و ...

و شما مجبور بودی کلی هزینه کنی بری دوره پیشرفته ببینی و حتی بعضی از وب سایت ها هستند که پیشرفته 1 و پیشرفته 2 و پیشرفته 3 دارند. به همین روش چند بار از شما پول می گیرن و در نهایت شما رو فقط از این دوره به اون دوره می کنند.

و ته این دوره ها شما چندین میلیون تومن هزینه داده بودی چندین ساعت وقت گذاشته بودی و کلی امید و آرزو برای این دوره ها پیدا می کردی و میرفتی مصاحبه استخدامی بدی ....

و توی مصاحبه می دیدی که هیچی بلد نیستی و همه محتوا هایی که توی اون دوره ها دیدی بیخود و بی فایده بوده . و تمام امید و آرزو هایی که داشتی از بین رفته ...

یا این که می رفتی به صورت فریلنسری یه پروژه گرفتی و حالا می بینی که اصلا نمی تونی هیچ کدوم از بخش های پروژه رو تکمیل کنی چون نه توانایی پروژه زدن داری نه دانش اش رو داری .

به همین جهت اومدم و وب سایت هدلرن رو ساختم تا دوره هایی به شما ارائه کنیم که کامل هستند . محتوا رو فقط در یک دوره و مواردی رو که واقعا نمیشه تو یک دوره گفت رو نهایتا دو دوره کردم .

کاری کردم که شما با خیال راحت بتونید دوره هارو ببینید و در این زمینه واقعا متخصص بشید نه متخصص های تو خالی که هیچی بلد نیستند .

توی هدلرن خیلی سعی میکنیم دوره رایگان بزاریم اما به هر حال به خاطر این که نگه داری سایت خیلی هزینه داره مجبور هستیم که تعدادی از دوره ها رو به صورت پولی بزاریم . اما بر خلاف سایت های دیگه که قیمت های نجومی برای حتی دوره های مقدماتی می گذارند واقعا هزینه های دوره رو حساب میکنیم و یک قیمت بسیار کم رو براتون قرار می دیم که همه توانایی خریدش رو داشته باشند .

ما یک محتوا رو ده بار به شما نمی فروشیم . کاری میکنیم که یک بار یک چیز رو برای همیشه به صورت اصولی یاد بگیرید .

اما برای مناسب موندن قیمت دوره هامون نیاز به حمایت شما داریم ...


دوره های آموزشی

توی هدلرن می تونی دوره های آموزشی مختلف رو در زمینه های مختلفی پیدا کنی و ببینی ! این دوره ها از لحاظ محتوا کامل هستند و شما را به طور کامل آماده ورود به بازار کار می کنند.

دوره ها توی هدلرن دو دسته هستند

  • دوره های رایگان :می تونی به طور رایگان توی دوره ها ثبت نام کنی و مباحث دوره رو به طور کاملا رایگان یاد بگیری . دوره های رایگان هیچ وقت پولی نمیشن !
  • دوره های پولی :این دوره ها از طریق پرداخت هزینه قابل دسترسی هستند و برای دسترسی به محتوا دوره باید هزینه بپردازی . قسمت هایی از این دوره ها هم رایگان هستند تا بتونی با محتوا و نحوه تدریس آشنا بشی .
دوره های آموزشی