تکمیل ثبت نام

ورود یا ثبت نام


با ثبت نام در هدلرن شما با قوانین استفاده از هدلرن موافقت می‌کنید.


لطفا صبر کنید ...


متخصص لاراول

لاراول پرطرفدار ترین فریم ورک php است که از معماری MVC استفاده می کند. در این دوره شما از صفر تا صد در لاراول مهارت پیدا می کنید و با پروژه های عملی دوره به یک متخصص در لاراول تبدیل خواهید شد .

امکان دریافت مدرک پایان دوره ( قابل استعلام )

تهیه شده از مقدماتی تا تخصصی به صورت جامع و قدم به قدم

گارانتی بازگشت 100درصدی هزینه دوره بدون قید و شرط

هدیه 100هزارتومانی پس از ثبت نام

هزینه دوره

1میلیون و 300هزارتومان 70 درصد تخفیف

390هزارتومان

بعد از ثبت نام دسترسی شما بلافاصله به محتوا دوره به صورت دائمی باز می شود.

تا پایان جشنواره تابستانه⏰


برای مشاوره تماس بگیرید

در صورتی که هر سوالی دارید یا برای شروع مسیر نیاز به راهنمایی دارید با ما تماس بگیرید.

برای تماس کلیک کنید

شماره تماس : 09339617758


بیش از 30 ساعت

100 جلسه

پشتیبانی دائمی 24ساعته


گارانتی بازگشت وجه
گارانتی بازگشت وجه

ما به محتوای دوره های هدلرن مطمئن و به کیفیت آنها متعهد هستیم و آن را ضمانت میکنیم .

به همین دلیل گارانتی بازگشت 100 درصدی وجه دوره را تا 24 ساعت بعد ثبت نام بدون قید و شرط قرار دادیم و در صورتی که رضایت نداشتید هزینه را کامل به شما باز می گردانیم.


گواهی پایان دوره
گواهی پایان دوره

پس از به پایان رساندن هر دوره شما می توانید مدرک پایان دوره مربوط به آن دوره را دریافت کنید.

این گواهی از طریق وب سایت قابل استعلام و ارائه است .


پرسش های متداول

این مورد می تواند برای هر کس متغیر باشد . بستگی به علاقه شما به یادگیری و تسلط شما بر مباحث php دارد در صورتی که علاقه و مهارت زیادی در php داشته باشید مسیریادگیری لاراول برای شما بسیار هموار و لذت بخش خواهد بود.

خیر اگر بر php مسلط باشید به راحتی می توانید لاراول را هم یاد بگیرید و این یاد گیری برای شما بسیار هم لذت بخش خواهد بود . اگر بر php مسلط نیستید دوره های php در سایت هدلرن را مشاهده کنید .

پیش نیاز این دوره تسلط بر php و شی گرایی در php است که در صورتی که با php آشنا نیستید یا بر آن تسلط ندارید مسیریادگیری php هدلرن را ببینید . آشنایی با معماری MVC یک مزیت مثبت برای شما بوده ولی در صورتی که بلد نباشید هم ما در اولین بحث آن را شرح می دهیم.

توضیحات دوره

این دوره در حال حاضر در مرحله پیش ثبت نام قرار دارد .

دوره هایی که در این مرحله هستند شامل تخفیف می شوند و شما با تخفیف می توانید در این دوره ثبت نام کنید .

ضبط جلسات دوره های مرحله پیش ثبت نام طبق اطلاع رسانی توضیحات دوره شروع می شود بنابر این درخواست های بازگشت هزینه در صورتی که مربوط به عدم ضبط جلسات دوره باشند در صورتی که دوره در وضعیت پیش ثبت نام باشد و از زمان اعلامی ضبط هم عبور نشده باشد پذیرفته نخواهد شد .

لازم به ذکر است اطلاع رسانی دوره ها قبل از ضبط دوره و قرار گرفتن در مرحله پیش ثبت نام فرصتی است تا با تخفیف دوره هارا خریداری نمایید . به همین دلیل پس از شروع ضبط دوره , شاهد افزایش قیمت حداقل دو برابری خواهید بود.

فریم ورک به معنای جمع شدن مجموعه کتابخانه ها و قوانین است که با معماری خاصی در کنار یکدیگر قرار می گیرند. لاراول هم یک فریم ورک است پس آن را با یک زبان برنامه نویسی اشتباه نگیرید , لاراول یک فریم ورک برای زبان php است .

اما لاراول دقیقا چه کار می کند ؟

لاراول یک فریم ورک با معماری MVC** ( Model , View , Controller)** است که اکنون پرطرفدار ترین و بهترین فریم ورک php است . این فریم ورک در بسیاری از موارد شما را از کدنویسی مجدد بی نیاز می کند به عنوان مثال شما دیگر نیازی ندارید که یک سیستم احرازهویت و ثبت نام کاربر در سایت بسازید چون چنین چیزی قبلا در لاراول پیاده سازی شده و شما فقط با یک دستور می توانید آن را در پروژه خود بیاورید و اتفاقا با انعطاف پذیری بالای این سیستم می توانید کاملا آن را شخصی سازی کنید . این یک مثال از گستردگی لاراول بود . هدف از لاراول کم کردن کد ها , تمیز تر و بهینه تر شدن کد ها و امنیت پروژه شما است . لاراول به شما کمک می کند تا وب سایتی را به صورت **شی گرا **طراحی کنید .

لاراول حجم کد هارا کاهش می دهد

به عنوان مثال شما قرار است یک صفحه برای مقالات داشته باشید و در زیر صفحه محتوا را صفحه بندی کنید ( صفحه اول , دوم , سوم , ... ) برای این کار در حالت عادی لازم است تا از دیتابیس خود مقالات را گرفته . برای آنها با توجه به صفحه فعلی شرط گذاشته و کلی کار دیگر انجام دهید اما در لاراول به سادگی و فقط در تنها یک خط می توانید این کار را انجام دهید .

لاراول بسیاری از کارهایی که در بیشتر پروژه ها مشترک هستند و نیازبه کدنویسی دارند و زمان بر هستند را در خود دارد . این باعث می شود حجم کد شما کاهش , خوانایی آن بیشتر و زمان توسعه اش کاهش یابد .

هدف اصلی لاراول امنیت است

هدف اصلی از وجود لاراول تامیین امنیت است . به عنوان مثال شما یک وب سایت مهم که در آن اطلاعات بسیار مهمی وجود دارد یا تراکنش های مهمی انجام می شود دارید آیا دوست دارید اطلاعات سایت شما افشا شود یا کلا یک روز بیدار شوید و ببینید وب سایت شما هک شده است ؟ در لاراول امنیت داده ها تضمین شده و امکان نفوذ به سیستم حتی به 0 نیز می رسد . بدین صورت دیگر دغدغه ای برای امنیت وب سایت ندارید و بر روی توسعه پروژه خود کار می کنید.

پروژه های لاراولی قدرت توسعه بسیار زیادی دارند

وقتی یک پروژه می سازید ممکن است مدتی بعد بخواهید دوباره آن را توسعه دهید , چیز های جدیدی اضافه کنید یا اصلا به صورت تیمی کار می کنید و چند نفر به صورت همزمان روی یک پروژه کار می کنند. لاراول طوری طراحی شده که به سادگی قابل توسعه باشد و حتی اگر ده سال بعد هم به کد های خود رجوع کنید به سرعت متوجه کد ها می شوید .

لاراول بهترین فریم ورک php است

لاراول با معماری MVC سال هاست بهترین فریم ورک PHP است که برخی از دلایل آن به صورت زیر است .

  • لاراول مستندات و کامیونیتی بزرگ و فعالی دارد
  • لاراول شامل یک اکوسیستم است که برای این اکوسیستم ابزار های بسیار دیگری هم تهیه شده است مانند Livewire و Laravel Echo و ...
  • لاراول مبتنی بر MVC بوده و سرعت بسیار زیادی را در اجرای کد ها دارد
  • لاراول به صورت شی گرا و قابل توسعه است

بازارکار لاراول

بازارکار لاراول چه در داخل کشور و چه در خارج از کشور بسیار داغ است و افرادی که به لاراول حرفه ای و مسلط هستند می توانند درآمد زیادی از این راه بدست بیاورند. همچنین به دلیل تقاضای زیاد بازار برای لاراول شما می توانید به صورت فریلنسری هم کار کنید و کسب درآمد کنید

گواهی پایان دوره

پس از مشاهده کامل این دوره به صورت آنلاین می توانید گواهی پایان دوره آن را به صورت رایگان از هدلرن دریافت کنید !

پیش نیاز دوره

محتوای دوره

در این دوره سعی میکنیم فریمورک لاراول را تا حدی که شما عزیزان بتوانید بر آن مسلط شوید همراه با پروژه های عملی زیاد بررسی کنیم. در زیر برخی سرفصل های دوره را بررسی میکنیم

آشنایی با لاراول و معماری MVC

در این بخش شما آشنایی با این که لاراول چیست و چه کار انجام می دهد پیدا می کنید و معماری MVC را به طور کامل فرا می گیرید . همچنین با هم لاراول را نصب میکنیم . برای آشنایی شما این سرفصل به صورت کاملا رایگان ضبط شده است

سیستم Routing لاراول

در این بخش سیستم Routing لاراول که وظیفه مدیریت Route های وب سایت شما را دارد را بررسی میکنیم و با مثال های کاربری آن را به صورت کامل متوجه خواهید شد .

ویو ها

در این بخش ویو ها ( View) را در لاراول بررسی کرده و آن را به صورت کامل فراگرفته و با موتور Blade هم به صورت کامل آشنا می شوید. پس از این بخش شما با لایه View به صورت کامل آشنا خواهید بود.

دیتابیس در لاراول

در این بخش دیتابیس در لاراول را بررسی کرده و لایه Model را به صورت کامل توضیح می دهیم تا شما به خوبی با آن آشنا شوید. در این بخش Elequent لاراول را تشریح کرده و از آن در پروژه های خود استفاده می کنیم.

روابط جداول

در این بخش روابط مختلف بین جداول و مدل ها در لاراول را یاد خواهید گرفت . روابطی مانند :

  • رابطه یک به یک
  • رابطه یک به چند
  • رابطه چند به چند
فرم ها و اعتبارسنجی

در این بخش فرم هارا بررسی می کنیم و اعتبارسنجی آنها را به روش های مختلفی فرا خواهید گرفت . در این بخش با سیستم Routing بیشتر آشنا می شوید.

کنترلر ها

در این بخش لایه سوم یعنی Controller هارا یاد می گیرید و نحوه استفاده از آن را یاد خواهید گرفت . کنترلر ها وظیفه منطق پروژه در معماری MVC را بر عهده دارند.

پیشرفته تر

در این بخش مباحث پیشرفته تری از لاراول مانند Middleware ها و ایمیل ها و کوکی ها و flush و سشن ها و ... را به صورت کامل بررسی خواهیم کرد.

سیستم احرازهویت

در این بخش سیستم احرازهویت لاراول را استفاده کرده و با بخش های مختلف آن آشنا خواهید شد .

API در لاراول

در این بخش API ها را در لاراول بررسی میکنیم و این که چگونه می توانید در لاراول API بسازید را شرح می دهیم.

وب سوکت

در این بخش مبحث وب سوکت در لاراول و Brodcasting را به صورت کامل توضیح خواهیم داد و شما پس از این می توانید پروژه پویا تری بنویسید به طوری که نیازی به رفرش کردن صفحه برای لود اطلاعات جدید نباشد !


اشتراک گذاری

امیرمهدی ابوطالبی هستم در زمینه برنامه نویسی وب , دسکتاپ تخصص دارم . هدفم از تاسیس هدلرن ارائه کامل ترین دوره های آموزشی با پایین ترین هزینه و بالا ترین کیفیت است .


برنامه نویس , مدرس ارشد هدلرن


جلسات و سرفصل های دوره

ترافیک اینترنت شما در هدلرن (برای مشاهده جلسات و استفاده از وب سایت ) به صورت نیم بها محاسبه می شود .

در این بخش شما آشنایی با این که لاراول چیست و چه کار انجام می دهد پیدا می کنید و معماری MVC را به طور کامل فرا می گیرید . همچنین با هم لاراول را نصب میکنیم . برای آشنایی شما این سرفصل به صورت کاملا رایگان ضبط شده است و شما بدون نیاز به ثبت نام در دوره می توانید این سرفصل را به صورت کامل ببینید.

برای مشاهده لیست جلسات سرفصل آشنایی با لاراول باید عضو دوره باشید.

برای مشاهده لیست جلسات سرفصل آشنایی با لاراول باید عضو دوره باشید.


در این بخش سیستم Routing لاراول که وظیفه مدیریت Route های وب سایت شما را دارد را بررسی میکنیم و با مثال های کاربری آن را به صورت کامل متوجه خواهید شد . سیستم Routing در لاراول یکی از مهم ترین بخش های آن است که سعی میکنیم به صورت کامل در این سرفصل آن را بررسی کرده و مباحث تکمیلی آن را هم در سرفصل های بعدی بررسی کنیم.

برای مشاهده لیست جلسات سرفصل سیستم Routing  باید عضو دوره باشید.

برای مشاهده لیست جلسات سرفصل سیستم Routing باید عضو دوره باشید.


در این بخش ویو ها ( View) را در لاراول بررسی کرده و آن را به صورت کامل فراگرفته و با موتور Blade هم به صورت کامل آشنا می شوید. پس از این بخش شما با لایه View به صورت کامل آشنا خواهید بود.

برای مشاهده لیست جلسات سرفصل ویو ها باید عضو دوره باشید.

برای مشاهده لیست جلسات سرفصل ویو ها باید عضو دوره باشید.


در این بخش دیتابیس در لاراول را بررسی کرده و لایه Model را به صورت کامل توضیح می دهیم تا شما به خوبی با آن آشنا شوید. در این بخش Elequent لاراول را تشریح کرده و از آن در پروژه های خود استفاده می کنیم. در این دوره از دیتابیس mysql استفاده خواهیم کرد . همچنین در انتهای این سرفصل یک پروژه عملی را هم به صورت کامل پیاده سازی میکنیم.

برای مشاهده لیست جلسات سرفصل دیتابیس باید عضو دوره باشید.

برای مشاهده لیست جلسات سرفصل دیتابیس باید عضو دوره باشید.


در این بخش روابط مختلف جداول و مدل هارا در لاراول یاد خواهید گرفت . روابطی مانند یک به چند , یک به یک , چند به چند همه این موارد به صورت کامل در این سرفصل بررسی خواهند شد و پروژه سرفصل دیتابیس را کامل تر میکنیم.

برای مشاهده لیست جلسات سرفصل روابط جداول باید عضو دوره باشید.

برای مشاهده لیست جلسات سرفصل روابط جداول باید عضو دوره باشید.


در این بخش فرم هارا بررسی می کنیم و اعتبارسنجی آنها را به روش های مختلفی فرا خواهید گرفت . در این بخش با سیستم Routing بیشتر آشنا می شوید.

برای مشاهده لیست جلسات سرفصل فرم و اعتبارسنجی باید عضو دوره باشید.

برای مشاهده لیست جلسات سرفصل فرم و اعتبارسنجی باید عضو دوره باشید.


در این بخش لایه سوم یعنی Controller هارا یاد می گیرید و نحوه استفاده از آن را یاد خواهید گرفت . کنترلر ها وظیفه منطق پروژه در معماری MVC را بر عهده دارند.

برای مشاهده لیست جلسات سرفصل کنترلر ها باید عضو دوره باشید.

برای مشاهده لیست جلسات سرفصل کنترلر ها باید عضو دوره باشید.


در این بخش مباحث پیشرفته تری از لاراول مانند Middleware ها و ایمیل ها و کوکی ها و flush و سشن ها و ... را به صورت کامل بررسی خواهیم کرد.

برای مشاهده لیست جلسات سرفصل پیشرفته باید عضو دوره باشید.

برای مشاهده لیست جلسات سرفصل پیشرفته باید عضو دوره باشید.


در این بخش سیستم احرازهویت لاراول را استفاده کرده و با بخش های مختلف آن آشنا خواهید شد .

برای مشاهده لیست جلسات سرفصل احرازهویت باید عضو دوره باشید.

برای مشاهده لیست جلسات سرفصل احرازهویت باید عضو دوره باشید.


در این بخش API ها را در لاراول بررسی میکنیم و این که چگونه می توانید در لاراول API بسازید را شرح می دهیم.

برای مشاهده لیست جلسات سرفصل api باید عضو دوره باشید.

برای مشاهده لیست جلسات سرفصل api باید عضو دوره باشید.


در این بخش مبحث وب سوکت در لاراول و Brodcasting را به صورت کامل توضیح خواهیم داد و شما پس از این می توانید پروژه پویا تری بنویسید به طوری که نیازی به رفرش کردن صفحه برای لود اطلاعات جدید نباشد !

برای مشاهده لیست جلسات سرفصل وب سوکت باید عضو دوره باشید.

برای مشاهده لیست جلسات سرفصل وب سوکت باید عضو دوره باشید.


در این سرفصل به بررسی نوتیفیکیشن ها در فریم ورک لاراول پرداخته و نحوه ساخت یک نوتیفکیشن به همراه توضیحات جامع آن را بررسی خواهیم کرد.

برای مشاهده لیست جلسات سرفصل نوتیفیکیشن ها باید عضو دوره باشید.

برای مشاهده لیست جلسات سرفصل نوتیفیکیشن ها باید عضو دوره باشید.امکانات و ویژگی های دوره

دسترسی دائمی به محتوای دوره

شما پس از ثبت نام در دوره دسترسی دائمی به محتوای دوره خواهید داشت و می توانید هر زمان که می خواهید به محتوای دوره دسترسی داشته باشید

ضمنا در صورتی که دوره نیاز به بروزکردن محتوا و قراردادن محتوای جدید داشته باشد ما محتوای آن را بروزمیکنیم و شما به محتوای جدید هم دسترسی خواهی داشت .

هدیه 100 هزارتومانی

در صورتی که در این دوره ثبت نام کنید 100 هزارتومان اعتبار کیف پول برای ثبت نام در دوره های بعدی خود در هدلرن دریافت می کنید.

گارانتی بازگشت 100 درصدی وجه

ما کیفیت و محتوای دوره های خود را تضمین میکنیم به همین دلیل گارانتی دوره را قرار دادیم . اگر شما به هر دلیلی از دوره نارضایتی داشتید یا قصد انصراف از آن را داشتید ما 100درصد هزینه را به شما باز خواهیم گرداند.

پشتیبانی دوره

ما در مسیر پیشرفت در کنار شما هستیم . بنابر این در هر زمانی که سوالی یا مشکلی داشتید آن را مطرح می کنید و ما در سریع ترین زمان به شما پاسخ خواهیم داد.

دوره پروژه محور

این دوره به صورت پروژه محور ضبط شده است . به این معنی که پس از هر موضوعی که در این دوره یاد می گیرید برای تقویت مهارت شما یک پروژه قرار داده شده که آن را انجام دهید . سپس پروژه حل شده و شما اشکالات خود را برطرف می کنید.

پروژه محور بودن دوره باعث می شود شما بتوانید با دانسته های خود هر پروژه و مسئله ای را حل کنید و در آن مهارت پیدا کنید.


مشاوره تخصصی رایگان

اگر در انتخاب مسیر تون شک دارید یا دقیقا نمی دونید از کجا شروع کنید می تونیم به شما مشاوره رایگان به صورت تخصصی ارائه بدیم تا مسیر درست رو به راحتی انتخاب کنید.


وقت سرمایه گذاری روی خودته !

حالا وقتشه که روی خودت سرمایه گذاری کنی و به جمع متخصصین لاراول بپیوندی !

امکان دریافت مدرک پایان دوره

تهیه شده از مقدماتی تا تخصصی به صورت جامع و قدم به قدم

گارانتی بازگشت 100درصدی هزینه دوره بدون قید و شرط

هزینه دوره

1میلیون و 300هزارتومان 70 درصد تخفیف

390هزارتومان

تا پایان جشنواره تابستانه⏰

حالا که فرصت مهیا شده وقتشه از این تخفیف ماه خرداد استفاده کنی و پیشرفت خودت رو از امروز شروع کنی !


نظرات و پرسش ها


برای نظر دادن وارد شوید

ورود یا ثبت نام

در حال بارگیری نظرات ...


نماد های اعتماد

برای اطمینان روی نماد کلیک کنید.

نماد اعتماد الکترونیک | اینماد ساماندهی

لطفا صبر کنید ...